KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15936383

nr 1593 6383

Etsning

Oidentifierad konstnär. Motiv från Gripsholm. Signerad. Bildmått: 27x40 cm, yttermått inklusive ram, 54x68 cm

måndag 29 januari 2024
kl 18:47:16